Skip to main content
Gamereactor Nyheter
Nyheter

Rivian presenterer R2 EV neste måned.

Det skal være en mindre og rimeligere SUV.
Ben Lyons Senior Editor 6 februar 2024

Elbilprodusenten Rivian har bekreftet når de skal presentere sin R2-modell for verden. Tid og sted for avdukingen, som skal finne sted 7. mars 2024, er ennå ikke bekreftet, men ut fra tidligere avsløringer å dømme er det antatt at den vil finne sted på Rivian South Coast Theater i Laguna Beach i California.

https://twitter.com/Rivian/status/1754505245072506915

Når det gjelder hva denne R2-modellen vil bli, har ryktene antydet at det vil bli en mindre og rimeligere SUV, og ut fra en spørsmålsrunde som ble holdt i fjor, kan vi forvente at bilen vil debutere på veiene en gang i 2025 eller 2026.

Kommer du til å se Rivian-avsløringen live?

Senior Editor Ben was a Senior Editor at Gamereactor UK. When he wasn’t writing, editing or filming for Gamereactor, he could usually be found playing an FPS or getting lost in a sprawling RPG.
Full profil Gamereactor-skribent siden October 2020 · 14 284 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.