Skip to main content
Gamereactor Nyheter Fortnite
Nyheter

Fortnite får offisielle Crocs

Ja, det vil være nok av offisiell Jibbitz for å pimpe dem opp også.
Jonas Mäki Editor Sweden 7 oktober 2024

Haute couture er kanskje ikke et begrep som brukes så ofte for å beskrive Crocs - men de er unektelig komfortable og forblir likevel utrolig populære. De samarbeider også ofte med populære merkevarer, spesielt innen spillverdenen (som Minecraft og Sonic the Hedgehog).

Nå er det på tide med nok et samarbeid, denne gangen med Fortnite. Disse Crocs-skoene har fått det passende navnet Battle Bus og slippes 29. oktober. Skoene kommer med en Back Bling-minipose som ser ut til å være mer upraktisk enn praktisk, og selvfølgelig er det en mengde Jibbitz å få kjøpt.

Sjekk ut hvordan de ser ut nedenfor.

https://www.threads.net/@insanesneaker/post/DAof75SqfmJ

Editor Sweden Jonas Mäki has written for Gamereactor since 2002, becoming an editor in 2007. He covers the video game industry across news, releases and the business side, with a particular interest in sales figures and where the industry is heading.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2007 · 5 357 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.