Skip to main content
Gamereactor Nyheter Eve of Extinction
Nyheter

Nye Eve of Extinction screenshots

Eve of Extinction retter oppmerksomheten tilbake til de gode gamle beat em'up spillene fra spillehallene, hvor bare han med den mest muskuløse pekefingeren, kunne stå igjen som seiersherre.
Jacob H. Nielsen 16 august 2001

Eve of Extinction retter oppmerksomheten tilbake til de gode gamle beat em'up spillene fra spillehallene, hvor bare han med den mest muskuløse pekefingeren, kunne stå igjen som seiersherre.

Eve of Extinction ble annonsert i juni, og her er hva vi skrev om spillet da:I spillet tar du rollen som Josh Calloway, ansatt hos Wisdom Inc., et førende firma innen for genforskning. Men Josh finner ut, at firmaet i virkeligheten er skalkeskjul for produksjonen av et supervåpen kalt The Legacy - et våpen som skapes gjennom fusjonen av et menneskes skjel og en krystall.

Josh overveier, å gjøre et forsøk på å stoppe Wisdoms skumle planer, men velger i stedet å flykte med sin kjæreste Eliel. Dessverre tas Eliel til fange, for å bli en del av The Legacy og Josh må nå gjøre sitt for at det ikke skjer.Enjoy!

Full profil 488 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.