Skip to main content
Gamereactor Nyheter Grand Theft Auto V
Nyheter

Grand Theft Auto V-rykter

Analytiker regner med at GTA V blir nevt på E3
Magnus Tellefsen 18 mai 2010

Analytikeren Jesse Divnich hos EEDAR har nå presentert en teori som slett ikke høres så verst ut for oss som har ihjelspilt Grand Theft Auto IV. Han mener nemlig at femmeren kommer til å bli hintet om på årets E3.

I et intervju med Game Informer spekulerer han om en eventuell teaser-trailer i år som skal følges opp med mer spesifikke detaljer på neste års messe. Videre tviler han på at verken Sony eller Microsoft kommer til å skaffe seg eksklusivitet, siden sistnevntes tidsekslusivitet for forgjengerens tilleggspakker var mindre innbringende enn planlagt.

Vi gleder oss uansett til å se mer fra Rockstars gangster-serie, og har allerede begynt å fantasere vilt om hva neste setting blir i Grand Theft Auto V.

Full profil 1 559 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.