Skip to main content
Gamereactor Nyheter Battlefield Play4Free
Nyheter

Lyden av Battlefield Play4Free

Ny musikkvideo viser frem gratisspillet
Morten Bækkelund 24 juni 2011

Med Battlefield Play4Free har Electronic Arts tatt med Dices populære skytespillserie inn i gratisspillenes verden.

Spillet er en blanding av tidligere spill fra serien og kan tilby en rekke populære kart fra Battlefield 2, i tillegg til klassene og mange av våpnene fra Battlefield: Bad Company 2.

Man får også muligheten til klatre inn i helikoptre, tanks og andre kjøretøy, for å ta krigen til det neste nivået.

Spillet ble nylig lansert, og for markedsføre det har EA slått seg sammen med bandet Corroded og snekret sammen en flunkende ny musikkvideo/trailer.

Sangen heter for øvrig Age of Rage og er hentet fra Corrodeds kommende album Exit To Transfer, mens spillet kan lastes ned til PC fra EAs nettsider.

Full profil 10 560 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.