Skip to main content
Gamereactor Nyheter
Nyheter

Fire nye Xbox-spillserier?

Utvikler-CV gir håp om eksklusiver
Morten Bækkelund 5 februar 2013

Det har vært nokså stille når det gjelder eksklusive konsollspill fra Microsoft den siste tiden, og ved siden av en håndfull Kinect-titler har vi kun sett Halo 4, Forza Horizon og (snart) Gears of War: Judgment.

Mangelen på eksklusiver har vært en bekymring for trofaste Microsoft-fans, som har fryktet at selskapets fokus på et bredspektret underholdningstilbud har tatt livet av alle de eksklusive spillene.

Nå kan det imidlertid se ut som fansen kan puste lettet ut, i hvertfall hvis vi skal stole på LinkedIn-profilen til Senior Product Manager Jonathan Browne hos Microsoft Core Experiences.

Som rapportert av spillsiden CVG skal nemlig selskapet være igang med hele fire nye spillserier, som alle skal slippes til den neste, og foreløpig uannonserte, Xbox-konsollen.

La oss håpe ikke alle er Kinect 2.0-spill.

Fanskapt illustrasjonsbilde.

Full profil 10 560 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.