Skip to main content
Gamereactor Nyheter
Nyheter

Primal – masse nye screens

Sony Cambridge Studios viste stolt frem deres første PlayStation 2 prosjekt på E3. Siden har det havnet høyt opp på listen over ettertraktede spill og nå brifer de med en god porsjon screenshots.
Rasmus Berg 12 august 2002

Sony Cambridge Studios viste stolt frem deres første PlayStation 2 prosjekt på E3. GameReactor hadde allerede sett det, da vi eksklusivt ble invitert for å se det en måned før, men det stoppet oss ikke i å spille demoen igjen i USA. Nu har vi noen nye screens klare.

Primal er sammen med The Getaway to av Sony’s store satsninger til PlayStation 2, og man kan forstå hvorfor. Begge er grafisk kompetente, anderledes og er forhåpentligvis akkurat det en PS2 fan trenger. Her er de siste Primal screenshotta:

Full profil 941 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.