Skip to main content
Gamereactor Nyheter
Nyheter

Flere Star Wars-filmer er skrinlagt, Taika Waititi jobber fortsatt med filmen sin

Waititi vil til og med angivelig spille hovedrollen i sin egen Star Wars-film.
Alex Hopley Editor UK 8 mars 2023

Den siste Star Wars-filmen som ble utgitt på kino var den kritisk panorerte og dårlig mottatte Star Wars: The Rise of Skywalker. Mens Lucasfilm gjerne vil få den dårlige smaken av "I'm Rey Skywalker" ut av munnen vår, ser det ut til at et par Star Wars-filmer blir skrinlagt, og den neste nye filmen vi kan få i franchisen er satt til en utgivelse i 2025.

Dette ifølge Variety, og en fersk rapport som slår fast at både Star Wars-filmene fra Kevin Feige og Patty Jenkins er skrinlagt. Imidlertid sies Taika Waititis Star Wars-prosjekt fortsatt å være i arbeid.

Vi har ikke mye informasjon om Waititis Star Wars-film, men den kan muligens ha regissøren i en hovedrolle, lik hans fremtredende opptreden som Adolf Hitler i Jojo Rabbit.

Vi vil finne ut mer om fremtiden til Star Wars i april, på Star Wars Celebration i London. Inntil da vil hvilken Star Wars-historie som lander på kino neste gang forbli et mysterium.

Editor UK Alex Hopley covered the video game industry for Gamereactor, from new announcements and launches to the business behind them. He also wrote on tech, film and entertainment, and his coverage wasn't tied to any one region.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2023 · 8 908 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.