Skip to main content
Gamereactor Nyheter Call of Duty: Black Ops
Nyheter

Activison slipper lanseringsliste

Call of Duty, Starcraft II og Tony Hawk
Line Fauchald 11 februar 2010

Nettsiden Edge har rapportert om Activisions lanseringsplaner for dette året, og kan meddele at de vil slippe flere deler til deres mest populære spillserier i år. Blant de mange titlene ligger et nytt Call of Duty, Spider-Man og nye Guitar Hero-titler. I tillegg har de annonsert et nytt Tony Hawk-spill, som vil ta i bruk bevegelseskontroller.

Samtidig bekreftet de at James Bond-, Guitar Hero- og DJ Hero-spillene er planlagt for i år. En annen spennende nyhet er bekreftelsen på at Starcraft II og World of Warcraft: Cataclysm finner veien til butikkene i løpet av året.

Til glede for fansen har Mike Morhaime, CEO hos Blizzard, bekreftet i et investormøte at forhåndsutgaven av Starcraft II flerspiller-betaen slippes så tidlig som denne måneden. Samtidig understreket han at spillet fremdeles har en planlagt slippdato rundt midten av året.

Full profil 1 541 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.