Skip to main content
Nyheter

Bloober Team jobber ikke med noen Cronos: The New Dawn DLC eller en oppfølger, men utelukker ikke noe

"Vi tenker definitivt på å utvikle denne IP-en."
Ben Lyons Senior Editor 1 oktober 2025

Nå som Cronos: The New Dawn har vært ute en liten stund, kan du være nysgjerrig på hva som er neste for Bloober Teams overlevelseshorror-tittel, og om det vil være starten på en franchise eller om det vil forbli en enkelt og usammenhengende innsats.

Under en investorsamtale, som rapportert av polske Stockwatch, ble spørsmålet om hva som er neste for Cronos: The New Dawn stilt til utvikleren, som "ledelse" svarte med en veldig interessant uttalelse.

For det første bekrefter de at ingen DLC eller en oppfølger er i aktiv utvikling, noe som betyr at vi ikke bør forvente noe fra denne fronten når som helst snart, men så legger de til at de ikke utelukker å lage noe lignende i fremtiden.

"For øyeblikket, bortsett fra markedsføringsoppdateringer, jobber ikke selskapet aktivt med utvikling (verken en oppfølger eller DLC), men vi utelukker det ikke i fremtiden, og vi tenker definitivt på å utvikle denne IP-en."

Så det er håp! Vil du ha en Cronos: The New Dawn DLC eller oppfølger? Hvis du ikke har spilt spillet ennå, må du ikke gå glipp av vår strålende anmeldelse av tittelen.

Senior Editor Ben was a Senior Editor at Gamereactor UK. When he wasn’t writing, editing or filming for Gamereactor, he could usually be found playing an FPS or getting lost in a sprawling RPG.
Full profil Gamereactor-skribent siden October 2020 · 14 284 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.