Skip to main content
Gamereactor Nyheter Hell Let Loose
Nyheter

De britiske styrkene har debutert i Hell Let Loose

Den nyeste oppdateringen av skytespillet inneholder blant annet en ny fraksjon, 15 nye våpen og to nye kart.
Ben Lyons Senior Editor 26 mai 2023

Team 17 har sluppet den nyeste oppdateringen til skytespillet Hell Let Loose. Denne enorme oppdateringen legger til massevis av nytt innhold, inkludert en ny fraksjon, nye våpen, kjøretøy, kart, gameplay-iterasjoner og mer.

Den nye fraksjonen er British Forces, som er det tredje laget i rotasjonen på Allies-siden. Denne fraksjonen vil bli lagt til sammen med britiske uniformer i spillets utstyrsalternativer.

I tillegg kan vi se frem til 15 nye våpen, inkludert Lancaster MK1 SMG og den bærbare Life Buoy-flammekasteren. Kjøretøyene som legges til er stridsvognen Sherman Firefly, Daimler-rekognoseringskjøretøyet og Bedford-transportbilene.

Når det gjelder kartene vil Driel og El Alamein være tilgjengelige nå, og disse tar spillerne med til henholdsvis nederlandsk jordbruksland og vidstrakte ørkener.

Sist, men ikke minst er det lagt til noen verktøy for ikke-verbal kommunikasjon, noe som betyr at de som ikke har tilgang til mikrofon kan kommunisere med lagkameratene og planlegge strategiske angrep.

Du kan ta en titt på oppdateringsnotatene her.

Senior Editor Ben was a Senior Editor at Gamereactor UK. When he wasn’t writing, editing or filming for Gamereactor, he could usually be found playing an FPS or getting lost in a sprawling RPG.
Full profil Gamereactor-skribent siden October 2020 · 14 284 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.