Skip to main content
Gamereactor Nyheter
Nyheter

Disse kommer til Gamescom

Er du klar for nye avsløringer i august?
Morten Bækkelund 17 juni 2011

E3-messen er over og det er på tide å vende oppmerksomheten mot den neste store spillmessen, Gamescom-messen i Tyskland.

Årets messe vil gå av stabelen den 17. august, og allerede nå har nettsiden GoNintendo publisert en liste over hvem vi kan forvente at dukker opp under årets messe.

De fleste av de største spillselskapene er representert på messen, i tillegg til en rekke mindre utviklere. Mest oppsiktsvekkende er kanskje at stjerneutvikler Valve vil være på plass under messen, med tanke på at de glimret med sitt fravær under årets E3.

Square Enix er ikke å finne på listen, men formodentlig vil deres spill bli vist frem av BigBen Entertainment, som står for distribusjonen av deres spill i regionen. Vi savner også Activision Blizzard på listen, men antar at de heller venter med sine avsløringer til Blizzcon-messen i oktober.

Følgende selskaper er bekreftet til årets messe:

• Electronic Arts
• THQ
• Take-Two
• Bethesda
• BigBen Interactive
• Capcom
• Asus
• CD Project Red
• Sony
• Ubisoft
• Konami
• Koch Media
• Namco Bandai
• Hama
• Alternate
• Valve
• Razer
• Parrot
• City Interactive
• Microsoft
• Nintendo
• SEGA
• Warner Bros..
• Rondo Media
• dtp Entertainment
• Avanquest
• Vidis
• NCSoft
• Gameforge
• Frogster
• Trion Worlds
• Nexon
• Wargaming.net
• Ubisoft
• GamersFirst

Full profil 10 560 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.