Skip to main content
Gamereactor Nyheter Legacy of Kain: Defiance
Nyheter

E3: Legacy of Kain: Defiance - bilder

Crystal Dynamics ser ikke ut til å ville pensjonere de to anti-heltene Kain og Raziel sånn med det samme. Firmaet har nettopp annonsert den seneste episoden, og vi har selfølgelig bilder og informasjon innenfor.
Kristian Karlsen 13 mai 2003

Crystal Dynamics ser ikke ut til å ville pensjonere de to anti-heltene Kain og Raziel sånn med det samme. Firmaet har nettopp annonsert den seneste episoden.

I motsetning til tidligere utgaver av serien, så er Defiance denne gang klar med begge anti-heltene i samme spill. Crystal Dynamics har også droppet den dype og til tider langsomme historien til fordel for bare action. Spilleren tar kontroll over henholdsvis Kain eller Raziel og ettersom hver bane gjennomføres, skifter perspektivet mellem de herrene. Vi har mye mer om spillet i de kommende dagene. Her er de første bildene:

Full profil 85 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.