Gamereactor Norge. Se de nyeste spilltrailerne, pluss ferske intervjuer fra de største spillmessene i verden. Gamereactor bruker cookies slik at du kan browse nettsiden vår best mulig. Hvis du fortsetter antar vi at du er fornøyd med vår cookies policy.

Norsk
Gamereactor
nyheter

Enda flere spill blir til film

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Dere har kanskje hørt om Uwe Bull? Mannen bak filmene House of the Dead og Alone in the Dark. Vel, nå har skaffet seg enda flere rettigheter, og denne gangen er det Postal som skal på lerrettet. Filmen vil ha alle karakterene vi kjenner fra spillet, og storyen blir skrevet av Bull selv.

Så snart Uwe Boll er ferdig med filmatiseringen av Majecos skrekk/actionspill Bloodrayne ska han ta fatt på Postal. Innspillingen regner man med starter i februar.

Vi på Gamereactor er sjokkerte over tanken om at en av verldens dårligste regissører skal lage film av et av verldens dårligeste spill. Kan dette bli en "all time low" for hvor ussel en film kan bli? Mye mulig!



Loading next content