Gamereactor Norge. Se de nyeste spilltrailerne, pluss ferske intervjuer fra de største spillmessene i verden. Gamereactor bruker cookies slik at du kan browse nettsiden vår best mulig. Hvis du fortsetter antar vi at du er fornøyd med vår cookies policy.

Norsk
Gamereactor
nyheter
Fuel

Første bilder fra Fuel

Codemasters racer videre

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Først Coliin McRae: Dirt, så Race Driver: Grid - engelske Codemasters gjør ikke mye galt i øyeblikket. Dommedagsbilspillet Fuel er lover gigantiske baner og stor frihet, og vi har fått de aller første bildene fra spillprosjektet.

Fuel
Fuel
Fuel
Fuel
Fuel

Relaterte tekster

FuelScore

Fuel

ANMELDELSE. Skrevet av Jon Cato Lorentzen

I Fuel har naturen tatt hevn og menneskene kjemper om bensin ved å kjøre om kapp med hverandre i ødemarka. Vi har anmeldelsen innenfor!

Fuel

Fuel

FORSPILL. Skrevet av Jon Cato Lorentzen

Med Fuel ønsker Codemasters å gi deg en gigantisk åpen verden der du kan kjøre hvor du vil i hva du vil. Vi har tilbakelagt flere titalls mil, og her er våre førsteinntrykk.



Loading next content