Skip to main content
Gamereactor Nyheter GoldenEye 007
Nyheter

GoldenEye 007 til flere plattformer?

Ingen dører er lukket for Eurocom
Line Fauchald 15 september 2010

Det kommende GoldenEye fra Activision er som kjent en Nintendo Wii-eksklusiv - det sier i alle fall Julian Widdows fra Activision i et intervju med VideoGamer.

- Det er ikke bare i arbeidstiden vi har jobbet hardt med dette. Vi har brukt fritiden vår. Barn har kommet til verden, og til nå er det vel en egen liste med GoldenEye-babyer der ute. Dette er konsollen vi har laget spillet til.

Likevel utelukker han ikke muligheten for at spillet kommer til Playstation 3 og Xbox 360. Ifølge han selv avhenger alt av hvilke utgivere som viser interesse for prosjektet, og utelukker ingenting.

- Aldri si aldri! Slike ting forandrer seg jo ofte når store utgivere kommer med i ligningen? Men for øyeblikket er tanken å slippe til til Wii, og det er slik vi vil at publikummet skal oppleve spillet. Det er bygd for denne konsollen, ikke Xbox 360 og Playstation 3.

Nye muskedundereventyr med vår yndlingsagent venter den 11. november.

Full profil 1 541 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.