Skip to main content
Gamereactor Nyheter Helldivers II
Nyheter

Helldivers II-spillerne vil få en "review bombing"-kappe

Kappen vil udødeliggjøre PSN-fiaskoen, og den ser også ganske stilig ut.
Alex Hopley Editor UK 14 mai 2024

Arrowhead Game Studios er alltid klar over hva fansen snakker om, og med tanke på at det kommer til å bli vanskelig å glemme hele PSN-saken fra for et par uker siden har teamet som jobber med Helldivers II bestemt seg for å gjøre noe ut av det.

Som twitret av Arrowhead-sjef Johan Pilestedt vil spillerne få en ny kappe for å huske PSN-bråket. Det er en svart kappe med to røde streker som representerer de negative anmeldelsesscorene spillet fikk på Steam etter Sonys beslutning om å tvinge spillere til å koble spillet sitt med en PSN-konto.

https://twitter.com/Pilestedt/status/1789406952243577164

Helldivers II har foreviget store begivenheter med en gratis kappe. Veteraner fra Malevelon Creek bærer fortsatt kappene sine med stolthet den dag i dag. Dette blir imidlertid første gang det lages en kappe til en stor hendelse som teknisk sett finner sted utenfor spillet. Forhåpentligvis vil vi ikke ha en annen katastrofe som trenger sin egen kappe på en stund.

Editor UK Alex Hopley covered the video game industry for Gamereactor, from new announcements and launches to the business behind them. He also wrote on tech, film and entertainment, and his coverage wasn't tied to any one region.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2023 · 8 908 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.