Skip to main content
Gamereactor Nyheter Arms
Nyheter

Her er Arms' nye figur

Oppdatering 5.0 er klar med en ny figur, nye armer og en ny bane.
Eirik Hyldbakk Furu Editor-in-Chief Norway 22 desember 2017

De siste dagene har Nintendo ertet oss med noen korte glimt av en ny figur som skulle komme med Arms sin 5.0-oppdatering. Siden de også har holdt slippdatoen for oppdateringen hemmelig kan man vel trygt si at de har hatt det litt gøy med oss. Nå er det dog slutt på ertingen.

Oppdateringen er nemlig klar for lansering, noe som betyr at tiden har kommet for å møte Dr. Coyle. Denne nye spillbare figuren er skaperen av Hedlock og Helix, samtidig som hun begynte å eksperimentere på seg selv etter hvert. Dette har selvsagt fått konsekvenser. Nå har hun også blitt en Arms-fighter. Styrkene hennes er at hun blir usynlig i noen sekunder etter å ha beskyttet seg, at hun kan utføre et ekstra Arm-angrep etter å ha ladet seg opp, samt muligheten til å slå, blokkere og rykke unna mens hun svever i luften.Du kan se disse egenskapene i traileren nederst i saken.

Hun er uansett ikke det eneste som kommer med oppdateringen. Vi har også fått en ny arena som fantasifullt nok heter [NAME REDACTED] (jeg begynner nesten å tro at "hemmelig" er et viktig tema denne gangen), og tre nye armer kalt Lokjaw, Parabola og Brrchuk.

Virker det som om Dr. Coyle kan være noe for deg?

Editor-in-Chief Norway Eirik Hyldbakk Furu wrote for Gamereactor from around 2015 to 2026, first as news editor and from 2022 as editor-in-chief of the Norwegian edition. He covered video games across news, previews and reviews for both the Norwegian and international sites.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2015 · 14 638 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.