Skip to main content
Gamereactor Nyheter Gran Turismo 7
Nyheter

Her er vinneren av den store Gran Turismo 7-turneringen

Etter flere ukers intens konkurranse har vi endelig en vinner, som fullførte Goodwood-banen på rekordtid.

Da var tiden endelig inne, folkens. Etter mange ukers intens konkurranse i vår store turnering har vi endelig funnet en vinner. Som du kanskje husker var oppgaven å beseire Clubman+-begivenheten raskes mulig, og sette en tid på vår ledertavle.

Det er det mange av dere som har gjort, og takk til alle som har deltatt. Det er danske "Jarnel" som klarte banen raskest, og vi har verifisert hans tid på 2:38:356. Han blir tett etterfulgt av "Hairybandicoot" fra Finland med en tid på 2:40:557 og til slutt svenske "Herrnilsson10" med 2:42:983.

Jarnel vinner altså en PlayStation 5, et Thrustmastr T248, en GT7 t-skjorte og en drikkeflaske. Det er også trøstepremier til de to andre, som heller ikke er så dårlige.

Igjen, tusen takk til alle som har deltatt.

Full profil 11 142 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.