Skip to main content
Gamereactor Nyheter
Nyheter

Ingen kjipe ekorn til Norge??!?!!?

Man starter med å falle ut av sengen, tungen føles som stålull, det er noe som banker inne i hodet ditt, kan det bli værre?
Christian Johansen 20 mai 2001

Hvis du er en av dem som med lengsel har ventet på N64-spillet Conkeræs Bad Fur Day, kommer du nok til å vente forgjeves. Den offisielle norske distributøren Infogrames har valgt å ikke sende ut spillet i Norden. Grunnen skulle etter sigende være at spillet er så dyrt at det ville komme til å koste 800 kroner i butikkene.

Et rykte vil vite at enkelte spesial-butikker har valgt å importere spillet selv, så hvis du er helt desperat etter lidt hard pels-action er det kanskje din eneste mulighet. Spillet kan naturligvis kjøpes over internett. Ellers må du nøye deg med bildene.

Full profil 111 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.