Skip to main content
Gamereactor Nyheter Just Cause: Mobile
Nyheter

Just Cause: Mobile kanselleres

Square Enix tror ikke serien kan bli en suksess på Android og iOS.
Eirik Hyldbakk Furu Editor-in-Chief Norway 4 juli 2023

Just Cause: Mobile ble annonsert for tre år siden, og har etter litt om og men blitt lansert som Early Access noen få steder. Til tross for dette har vi ikke sett eller hørt stort om spillet, noe som bringer oss til i dag.

I en kommentar til VGC bekrefter merkevaresjef Anne-Lou Grosbois-Favreau at Just Cause: Mobile har blitt kansellert, og derfor fjernes fra butikkene i de landene spillet rakk å komme ut i. Dermed vil vi aldri få mulighet til å teste det engang her til lands.

Editor-in-Chief Norway Eirik Hyldbakk Furu wrote for Gamereactor from around 2015 to 2026, first as news editor and from 2022 as editor-in-chief of the Norwegian edition. He covered video games across news, previews and reviews for both the Norwegian and international sites.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2015 · 14 638 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.