Skip to main content
Gamereactor Nyheter Tabikaeru – Journey Frog
Nyheter

Neko Atsume-skaperne har laget nytt spill om en frosk

Spillet har den samme sjarmerende stilen som Neko Atsume.
Suzanne Berget 2 januar 2018

Du husker kanskje det sjarmerende og populære mobilspillet Neko Atsume som kom ut i 2014, og som lot deg ta vare på en hel haug med katter i et lite rom? Nå har skaperne av kattespillet sluppet et nytt spill til iOS og Android som heter Tabikaeru - Journey Frog.

Mobilspillet har den samme sjarmerende visuelle stilen som Neko Atsume, og går ut på at du skal samle inn utstyr og ressurser sånn at en frosk kan dra på tur til diverse steder i Japan.

Tabikaeru - Journey Frog er for øyeblikket kun tilgjengelig på japansk, og kan lastes ned gratis for iOS og Android ved å søke etter "旅かえる". Så hvis du føler deg stødig nok i japansk er det bare å kjøre på!

Nedenfor har vi inkludert noen skjermbilder fra spillet. Hva synes du? Har du lyst til å hjelpe en frosk ut på tur?

Full profil 3 788 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.