Sponset innhold
Sponset av Elkjøp og NVIDIA Studio
Det er mange som ikke vet det, men NVIDIA GeForce-grafikkortet ditt ikke bare er en heftig bilde-generator i de største spillene. For hvis du skifter fra gaming-drivere til NVIDIA Studio-drivere (noe som kan gjøres med bokstavelig talt ett klikk i GeForce Experience) kan kreative sjeler ta full nytte av GPU-acceleration i software som Blender, Aqsis, Muvizu, Pencil 2D, Adobe Animate og ZBrush for å skape animasjoner, videoer og bilder som dekker alle deres behov.
Akkurat som med spill må grafikkortdriveren forstå hva og hvordan tingene skal gøres i en bestemt applikasjion for å gjøre det så effektivt og hurtig som mulig.
Det har også den store fordelen at det gør ditt GeForce RTX-grafikkort mye mer allsidig, så du behøver ikke å investere i et professionelt Quadro workstation-kort. Dette skyldes til dels at RTX-grafikkort har dedikert AI-hardware som utfører mer avanserte redigeringsfunksjoner som optimalisering av bildeskarpheten og støyreduksjon - men NVIDIA Studio fungerer faktisk med alle grafikkort helt tilbake til GeForce GTX 10-serien.
Så - hvordan deltar du?
Først og fremst deler vi ut en Lenovo IdeaPad 5 laptop med en GeForce RTX 4050 GPU, en AMD Ryzen 7 CPU, 16GB RAM og 1TB lagringsplass.
Alt du trenger å gjøre for å være med i konkurransen er å lage en lekker animasjon. Software, fremgangsmåte og alt det andre er helt opp til deg så lenge det er "Safe For Work". Da mener vi ingen vold, kriminell adferd, temaer av voksen karakter, bruk av narkotiske stoffer, nakenhet og alt det der., Dette må være ren, lovlig moro.
Bidrag skal sendes med en nedlastningslink til [email protected]. Hvis du vinner aksepterer du samtidig at NVIDIA får rettigheter til animasjonen uten begrensninger eller restriksjoner for alltid. Konkurransen har startet nå, og slutter den 30. oktober. Vinneren vil avgjøres av dommerpanelet fra den 6. til 10. november, så vinneren annonseres den 15. november. Premien har en anslått verdi på €1340, og kan ikke byttes eller konverteres til kontanter, bitcoin eller noe annet. Deltakere må også være lovlige borgere i Norge, Sverige, Danmark eller Finland.
