Skip to main content
Gamereactor Nyheter
Nyheter

Nye Prince of Persia skjermiser

Vår velkjente persiske prins vender snart tilbake til konsollene og forventningene til spillet er ganske enkelt enorme. Vi har en håndfull nye skjermiser fra det meget lovende spillet.
Jon Andreas Bjerk 21 oktober 2003

Det er utrolig hva et gammelt, støvete spill kan vekke av følelser hos innbitte spillnarkomane fra 90-tallet. Prince of Persia, som herjet spillverden med sitt fengende gameplay for over 10 år siden, får snart sin etterlengtede oppfølger. Med undertittelen Sands of Time byr oppfølgeren på masse av den samme sjarmen, og litt til, som gjorde originalen så stor.

Spillet ble for litt siden gjort PS2 eksklusiv i Europa for resten av 2003 og slippes 25. november. Men hvis du er den stolte eier av en PC kan du også få fingrene i spillet 5. desember. Xbox og Gamecube eiere må derimot vente til 2004. Her er de siste skjermisene fra PS2 versjonen:

Full profil 3 383 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.