Skip to main content
Gamereactor Nyheter Overwatch
Nyheter

Overwatch 2 får besøk av Optimus Prime og Megatron

Jepp, det er på tide med et Transformers-samarbeid.
Jonas Mäki Editor Sweden 9 juli 2024

Samarbeid med populære free-to-play-titler fortsetter å være veldig trendy, og nå har Blizzard og Hasbro kunngjort via Threads at de har noe morsomt i vente. I dag er det tid for et Transformers-samarbeid med Overwatch 2.

I en ny video får vi se Transformers-skinn som forvandler Reinhardt til selveste Optimus Prime, mens Ramattra i stedet får æren av å tjene som den evige tøffingen Megatron. Andre Transformers-figurer som kommer til spillet er Autobots Arcee og Bumblebee.

Designmessig er disse Transformers mer basert på moderne Transformers-tegneserier enn Michael Bay-filmene, og du kan sjekke ut den første traileren nedenfor. Ser du noen skins du tenker på å skaffe deg?

Editor Sweden Jonas Mäki has written for Gamereactor since 2002, becoming an editor in 2007. He covers the video game industry across news, releases and the business side, with a particular interest in sales figures and where the industry is heading.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2007 · 5 357 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.