Skip to main content
Gamereactor Nyheter Rainbow Six: Vegas
Nyheter

Rainbow Six: Vegas

Flere eksklusive screens
Bernt Erik Sandnes 4 november 2006

Ubisoft Montreals siste del i Rainbow Six-serien heter Vegas og sippes om knapt tre uker. Gamereactor kommer til å by på den første norske omtalen av spillet i vårt kommende novembernummer (slippes 13. november) og for å feire dette kommer det ytterligere en fet unke med lekre screenshots som den svenske redaksjonen har tatt under sin dyrebare spilling.

Rainbow Six: Vegas er basert på Epics siste grafikkmotor Unreal Engine 3 og ser veldig, veldig bra ut. Ubisoft har valgt å fortsette med den strategisk krevende actiondelen som gjorde Rainbow Six 3 så bra - og dermed også uten arkadeopplegget vi fant i spillet; Lockdown.

På Gamereactor er vi så klart glade for det, og glade for å kunne by dere på Nordens første omtale av Rainbow Six: Vegas.

Full profil 15 094 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.