Siden PC-spillere måtte vente litt lenger enn konsollspillerne, samt at det selvsagt er lettere å oppdatere ting på PC, bestemte Rockstar seg for å slippe den etterlengtede Photo Mode-funksjonen og litt annet ekstra innhold der først, men de fikk ikke lange tyvstarten.
Den nye oppdateringen til Red Dead Redemption 2 på PlayStation 4 implementere nemlig ikke bare Moonshiners-utvidelsen i Red Dead Online, men også godsaker til historiemodusen. Først av alt har vi altså den omfattende Photo Mode-funksjonen. I tillegg til dette byr historiemodusen nå på historieoppdraget "To The Ends of The Earth", nye Bounty Hunter-oppdrag, Gang Hideouts, skatte kart, våpen, hester og skjulte gjenstander.
Xbox One-spillere må i kjent stil vente i over en måned på alt dette, for disse tingene kommer ikke dit før den 21. januar.
Loading next content