Skip to main content
Gamereactor Nyheter
Nyheter

Rykte: Shōguns Anna Sawai skal spille Yoko Ono i Beatles-biopic

Sawai skapte bølger med sin rolle som Toda Mariko i 2024-serien.
Alex Hopley Editor UK Oppdatert 4 februar 2025

Sam Mendes' kommende biopic om The Beatles kan ha funnet sin Yoko Ono. Det antas at Shōgun-stjernen Anna Sawai er aktuell for rollen.

Dette kommer fra filmindustri-insider Jeff Sneider, som mener at det ennå ikke er bestemt at Sawai spiller rollen som Ono, men at hun for øyeblikket er en av de fremste kandidatene til den. Sawai (32 år) filmdebuterte i 2009, men slo gjennom for mange med sin rolle som Toda Mariko i 2024-serien Shōgun.

De kommende Beatles-biopikkene fra Sam Mendes rapporteres å være fire separate filmer, hver med fokus på et medlem av bandet. Det er sannsynlig at Sawai vil dukke opp i mer enn én av filmene, med tanke på Onos rolle, ikke bare i John Lennons liv, men hennes innvirkning på bandet som helhet.

Editor UK Alex Hopley covered the video game industry for Gamereactor, from new announcements and launches to the business behind them. He also wrote on tech, film and entertainment, and his coverage wasn't tied to any one region.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2023 · 8 908 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.