Skip to main content
Gamereactor Nyheter Starfield
Nyheter

Starfield sitt nye kartsystem, vanskelighetsgrader og Xbox Series X-skjerminnstillinger er endelig her

15. mai-oppdateringen er nå live for alle eiere av spillet.
Alex Hopley Editor UK 16 mai 2024

For de av dere som fortsatt er der ute og utforsker stjernene, eller for alle som venter på at det skal bli gjort vesentlige endringer i Starfield før de hopper inn i det, har Bethesda nettopp lansert den største oppdateringene til nå for spillet.

De forbedrede overflatekartene er endelig her, noe som betyr at det er mindre sannsynlig at du går deg vill når du er på en planet. Det er også nye måter å tilpasse vanskelighetsgraden på, for eksempel ved å kunne endre hvor vanskelig bakke- og skipskamp er hver for seg.

Xbox Series X-versjonen av spillet har også fått noen ekstra skjerminnstillinger, slik at du kan endre bildefrekvensen, prioritere grafikk eller ytelse og slå på Vsync. Sjekk ut de fullstendige oppdateringsnotatene her.

Editor UK Alex Hopley covered the video game industry for Gamereactor, from new announcements and launches to the business behind them. He also wrote on tech, film and entertainment, and his coverage wasn't tied to any one region.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2023 · 8 908 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.