Skip to main content
Gamereactor Nyheter
Nyheter

Tsunami 2265 har gått gull + et par screens

Det cel-shadede og japansk animé inspirerte 3D action spillet, Tsunami 2265 har gått gull. Det betyr at det ikke er lenge til det blir utgitt.
Jakob Møller 10 juli 2002

Det cel-shadede og japansk animé inspirerte 3D action spillet, Tsunami 2265 har gått gull. Det betyr at det ikke er lenge til det blir utgitt.

Got Game Entertainment, som er utvikleren bak spillet, har meldt om uhørt stor interesse for spillet. Dette til tross for at det bare er utgitt en enkelt demo (se en tidligere nyhet her på GR) og det ikke er gjordt særlig mye promotion for spillet.

Spillets handling er sentrert rundt en oversvømmelses katastrofe i fremtidens Japan, og det skulle være i hyllene hos din lokale spillpusher, i løpet av en til to måneder.

Full profil 282 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.