Skip to main content
Nyheter

Warhammer 40,000: Space Marine II-utgiveren erkjenner feil og beklager

"Teamene våre jobber for øyeblikket med å fikse dem."
Jonas Mäki Editor Sweden 6 september 2024

Siden i går har Warhammer 40,000: Space Marine II vært ute for alle som har kjøpt premiumversjonen av spillet, og det får nå mye skryt på sosiale medier. Samtidig rapporteres det også om noen alvorlige bugs, og nå beklager utgiveren Focus Home Entertainment og skriver:

"Vi er klar over de tekniske problemene du støter på i SpaceMarine2 og beklager ulempene. Teamene våre jobber for øyeblikket med å fikse dem."

De har listet opp de viktigste problemene på nettstedet deres, så du kan sjekke der hvis du støter på noe uventet og lurer på om det blir løst. Vi vet ikke nøyaktig når de vil bli løst, men de jobber i hvert fall med saken, sier Focus: "Vi tar sikte på å fikse alle disse problemene i de første oppdateringene våre."

Editor Sweden Jonas Mäki has written for Gamereactor since 2002, becoming an editor in 2007. He covers the video game industry across news, releases and the business side, with a particular interest in sales figures and where the industry is heading.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2007 · 5 357 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.