Skip to main content
Gamereactor Nyheter World of Warcraft
Nyheter

World of Warcraft forbedres

Ny patch på tur
Bernt Erik Sandnes 25 juni 2006

Tross at den hittil største patchen har akkurat blitt lansert til World of Warcraft har Blizzard allerede begynt å snakkes om neste. I 1.12 kommer spillere til å kunne kjøpe en runde på en annen server, så lenge det er samme type server (PVP/PVE/RP) og når man vel har flyttet på seg er det stopp. Noe som sikkert kommer til å tiltale de som spiller på andre servere enn sine venner og som vil gjøre spille sammen.

Videre kommer Player vs Player-systemet til å bli forbedret med en ny spilldel ute i spillverden, utenfor de tradisjonelle Battlegrounds som finnes nå. Dessuten kommer flere servere til å bli koblet sammen via akkurat Battlegrounds for å forhåpentligvis fikse de timeslange ventetidene som iblant kan oppstå.

Det finnes enda ingen opplysninger om når neste oppdatering kan komme, men det kommer nok til å ta enda noen måneder før vi ser den.

Full profil 15 094 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.