Skip to main content
Nyheter

Eric Kripke er livredd for å lage siste episode av The Boys

Showrunneren ønsker å avslutte sesong 5 bedre enn de fleste elskede TV-serier.
Alex Hopley Editor UK 11 juni 2025

Det er ganske enkelt å begynne en TV-serie, spesielt når det gjelder noe som The Boys. Du får folk med deg, gir dem en verden som er helt ulik deres egen. Å fortsette serien igjen virker ganske enkelt, men å avslutte den? Det er en helt annen sak.

I en samtale med The Night Agent-showrunner Shawn Ryan på Sonys Creator to Creator-show avslørte The Boys-showrunner Eric Kripke hvor redd han er for å lage finalen. "Jeg er ganske redd for en seriefinale," sa han. "Du kan telle på én, kanskje to hender de virkelig store seriefinalene."

https://www.youtube.com/watch?v=pVISKcQ0-QE&t=2035s

"Motsatt er kirkegården full av forferdelige [finaler]," fortsatte Kripke. "Du kan ha den beste serien ... men hvis du stikker den slutten og det er det som sender alle ut på parkeringsplassen, tenker de 'åh, kanskje den serien ikke var så bra'."

En som ikke er like livredd som Kripke er The Boys-medforfatter Darick Robertson, som i et intervju med oss under Comicon sa at han er veldig spent på å se hvordan serien blir. I stedet for å lure på hvem som dør i slutten, er han mer opptatt av hvem som overlever.

Editor UK Alex Hopley covered the video game industry for Gamereactor, from new announcements and launches to the business behind them. He also wrote on tech, film and entertainment, and his coverage wasn't tied to any one region.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2023 · 8 908 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.