Mad Catz er en kjent og stor produsent av produkter til alskens konsoller og i dag har et nytt produkt sett dagens lys og som gir oss absolutt valuta for pengene. Jeg elsker alt som kan lades opp igjen etter bruk. For er det noe jeg hater så er det produkter som bruker batterier. For skal jeg på min lokale butikk og kjøpe batterier må jeg ut med over 40 kroner for fire AA-batterier. I løpet av et år bruker jeg dessverre en del penger på batterier. For alle fjernkontrollene jeg har bruker batterier, de trådløse kontrollene mine bruker batterier, jeg har headset som bruker batterier og når jeg skal kjøpe batterier til alle disse produktene, ja så blir det lite til overs for spill.
Derfor elsker jeg alle produsenter som lager batteripakker som kan lades opp. Dette sparer oss for store utgifter, hvor vi heller kunne ha brukt pengene på spill i stedet. Denne batteripakken er lagd til Wii Fit-vekta og jeg bruker litt over to timer på å lade opp batteriene. To timer med pause før jeg kan starte på ny runde med Wii Fit. Man trenger jo en liten pause inne mellom eller hva?
Når Wii Fit brettet ikke funker lengre, ja så er det bare å ta med seg batteripakken til PC-en eller plugge inn ledningen til Wii-en og lade den opp via USB-utgangen på maskinene. Når batteripakken er ferdigladet har du over 20 timer med trening foran deg og det er ikke dårlig.
Så jeg roper tre ganger hurra for Mad Catz som igjen lager et produkt som gjør at vi kan spare penger på batterier. Jeg takker og bukker for dette produktet som gjør at mine neste midler kan brukes på spill og ikke dyre batterier på min lokale sjappe.
Mer info om produktet kan du lese på Mad Catz egne nettsider