Skip to main content
Esports

BLAST.tv har inngått samarbeid med tre forskjellige brennevin

Alt for major-turneringen i Paris.
Ben Lyons Senior Editor 4 april 2023

Snart arrangerer Counter-Strike: Global Offensive sin aller siste Major, når Paris Major arrangeres i mai. Når vi leder opp til det monumentale øyeblikket, har organisasjonsorganet, BLAST.tv kunngjort at det har slått seg sammen med tre brennevinsmerker, som hver gjør sin esportsdebut på arrangementet.

Det er Absolut Vodka, Ballantine's Scotch whisky og Jameson Irish Whiskey som har slått seg sammen med BLAST for turneringen, der hvert tre merker sponser deler av sendingen og samarbeider om historier og innhold bak kulissene som fansen kan glede seg over.

Oliver Clarke, kommersiell direktør i BLAST, uttalte: "Vi er glade for å ha Absolut, Ballantine og Jameson om bord for BLAST.tv Paris Major, deres første storskala, kollektive esports-partnerskap. Vi ser frem til å jobbe sammen for å levere unikt innhold, digitale integrasjoner og aktiveringer til det globale spillsamfunnet på et av verdens mest ærverdige og populære esports-arrangementer. "

Paris Major vil inneholde en premiepott på 1,25 millioner dollar og vil bli avholdt på Accor Arena i byen mellom 8. og 21. mai.

Senior Editor Ben was a Senior Editor at Gamereactor UK. When he wasn’t writing, editing or filming for Gamereactor, he could usually be found playing an FPS or getting lost in a sprawling RPG.
Full profil Gamereactor-skribent siden October 2020 · 14 284 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.