Dragon Ball: Sparking! Zero har fått aldersgrense på Nintendo Switch 2
Det ser ut til at den siste Dragon Ball-fighteren kommer til en ny plattform.
Dragon Ball: Sparking! Zero Det ser ut å være på vei til en ny plattform, ettersom spillet har blitt offisielt vurdert for Nintendo Switch 2 i Saudi-Arabia.
Som lagt ut av den offisielle kontoen for spillvurderingsstyret i Saudi-Arabia, ser det ut til at Spike Chunsoft og Bandai Namcos siste Dragon Ball-fighter kommer til Nintendo Switch 2. Spillet har allerede hatt stor suksess på andre plattformer, og tjente 3 millioner solgte eksemplarer i løpet av de første 24 timene.
Selv om dette ikke er en offisiell bekreftelse fra Bandai eller Nintendo, virker det ikke så usannsynlig å forestille seg at Sparking! Zero kommer til Switch 2. Med skifer av tredjepartsutgivelser som kommer til Nintendos nye konsoll, kan denne prangende fighteren passe rett inn.






