Norsk
Gamereactor
esports
Valorant

Falcons Vega er 2025-mestere i Red Bull Instalock

Kvinnenes Valorant -lag snappet turneringen ved å beseire G2 Gozen.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

I løpet av helgen har fans av konkurransedyktige Valorant kunnet stille inn på Red Bull Instalock -turneringen, med dette som en all-kvinners aktivitet som så fire av de beste lagene fra hele verden til stede og kjempet om et trofé i London. Nå som arrangementet er avsluttet, har en vinner blitt bestemt.

Etter en actionfylt finale gikk Falcons Vega av med seieren etter å ha slått G2 Gozen med 3-2. Dette betyr at det Saudi-Arabia-baserte laget reiser hjem med et trofé som tidligere ble løftet av G2 Gozen.

Falcons Vega også igjen med £ 8,000 i premiepenger, alt mens de setter seg opp som en å se etter når kampanjen 2025 Valorant fortsetter. Når det gjelder hva som er neste for dem, vil laget returnere til Saudi-Arabia for å konkurrere i SEA-regionens andre Split av året.

Valorant
Red Bull

Relaterte tekster

ValorantScore

Valorant

ANMELDELSE. Skrevet av Ingar Takanobu Hauge

Med Valorant forsøker Riot Games å ta opp kampen mot både CS:GO og Overwatch, men spillet mangler det lille ekstra ved lansering for å sikre seieren.



Loading next content