Skip to main content
Nyheter

Godzilla x Kong: The New Empire kommer tidligere enn forventet

Men Mickey 17 har blitt forsinket.
Ben Lyons Senior Editor 10 januar 2024

Hvis du har fulgt med på Monarch: Legacy of Monsters på Apple TV+ og gleder deg til å komme tilbake på kino for å se Godzilla og Kong slå seg sammen igjen i Godzilla x Kong: The New Empire, har vi gode nyheter til deg.

Den store actionfilmen får nemlig premiere tidligere enn forventet. Ifølge The Hollywood Reporter kommer filmen nå 29. mars 2024, rundt to uker tidligere enn den tidligere lanseringsdatoen.

Årsaken til dette ser ut til å ha sammenheng med at Parasite -regissør Bong Joon-Hos neste film Mickey 17 har blitt utsatt til en uspesifisert dato. Det betyr at alle som gleder seg til filmen med Robert Pattinson i hovedrollen må vente lenger, men likevel kan gå på kino samme dag for å se en stor ape og en radioaktiv øgle gå 12 runder med en annen stor ape.

Senior Editor Ben was a Senior Editor at Gamereactor UK. When he wasn’t writing, editing or filming for Gamereactor, he could usually be found playing an FPS or getting lost in a sprawling RPG.
Full profil Gamereactor-skribent siden October 2020 · 14 284 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.