Gamereactor Norge. Se de nyeste spilltrailerne, pluss ferske intervjuer fra de største spillmessene i verden. Gamereactor bruker cookies slik at du kan browse nettsiden vår best mulig. Hvis du fortsetter antar vi at du er fornøyd med vår cookies policy.

Norsk
Gamereactor
nyheter
The Last of Us (HBO Max)

Pedro Pascal tar for seg Joels skjebne i The Last of Us

Det er en åpen hemmelighet at del II ikke går bra for karakteren.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Pedro Pascal har tatt for seg Joels skjebne i The Last of Us: Part II som ser karakteren brutalt myrdet i åpningsakten.

Gitt hvor trofast den første serien av HBOs banebrytende show var, har fansen spekulert i at Pascals tid på showet snart kan ta slutt.

I en tale til Esquire sa Pascal: "Det ville ikke være fornuftig å følge det første spillet så trofast bare for å gå alvorlig bort fra banen. Så ja, det er mitt ærlige svar.

Seriens medforfatter, Craig Mazin, så ut til å antyde på samme måte, da han forklarte: "Dette burde være ganske åpenbart for alle nå, men jeg frykter ikke å drepe karakterer.

– Men det viktige å merke seg er at verken Neil eller jeg føler oss begrenset av kildematerialet.

Pascals medstjerne Bella Ramsey er imidlertid mer motvillig til å si farvel til Pascal.

Hun sa: "Hvis det finner sted i showet, vet jeg ikke at jeg er følelsesmessig klar for det."

Til slutt la Pascal til: "Kanskje jeg på det tidspunktet kommer meg bort fra gatene en stund. Kanskje det blir tid for en ferie.

Er du forberedt på å vinke farvel til Pascals tolkning av Joel?

The Last of Us (HBO Max)

Relaterte tekster



Loading next content