Norsk
Gamereactor
nyheter
The Last of Us (HBO Max)

Pedro Pascal tar for seg Joels skjebne i The Last of Us

Det er en åpen hemmelighet at del II ikke går bra for karakteren.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Pedro Pascal har tatt for seg Joels skjebne i The Last of Us: Part II som ser karakteren brutalt myrdet i åpningsakten.

Gitt hvor trofast den første serien av HBOs banebrytende show var, har fansen spekulert i at Pascals tid på showet snart kan ta slutt.

I en tale til Esquire sa Pascal: "Det ville ikke være fornuftig å følge det første spillet så trofast bare for å gå alvorlig bort fra banen. Så ja, det er mitt ærlige svar.

Seriens medforfatter, Craig Mazin, så ut til å antyde på samme måte, da han forklarte: "Dette burde være ganske åpenbart for alle nå, men jeg frykter ikke å drepe karakterer.

– Men det viktige å merke seg er at verken Neil eller jeg føler oss begrenset av kildematerialet.

Pascals medstjerne Bella Ramsey er imidlertid mer motvillig til å si farvel til Pascal.

Hun sa: "Hvis det finner sted i showet, vet jeg ikke at jeg er følelsesmessig klar for det."

Til slutt la Pascal til: "Kanskje jeg på det tidspunktet kommer meg bort fra gatene en stund. Kanskje det blir tid for en ferie.

Er du forberedt på å vinke farvel til Pascals tolkning av Joel?

The Last of Us (HBO Max)

Relaterte tekster



Loading next content