Gamereactor Norge. Se de nyeste spilltrailerne, pluss ferske intervjuer fra de største spillmessene i verden. Gamereactor bruker cookies slik at du kan browse nettsiden vår best mulig. Hvis du fortsetter antar vi at du er fornøyd med vår cookies policy.

Norsk
Gamereactor
nyheter
The Marvels

Stephen King om The Marvels -flopp: "Hatefulle fanboys har skylden"

"Hvorfor hovere over en fiasko?"

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

Som vi rapporterte tidligere denne uken , The Marvels, den siste i rekken av superheltfilmer knyttet til Marvel Cinematic Universe, har vært en kolossal fiasko på kino. Noe som mange feirer og hevder å ha sett komme for lengst. Men Stephen King er ikke fornøyd med situasjonen og retter pekefingeren mot det han kaller hatefulle fanboys. På X, tidligere Twitter, skrev forfatteren tidligere i dag:

"Jeg går ikke på MCU-filmer, bryr meg ikke om dem, men jeg synes denne knapt maskerte skadefryden over de lave billettinntektene for The Marvels er svært ubehagelig. Hvorfor godte seg over en fiasko?".

Litt senere fulgte han opp innlegget med en mer målrettet beskyldning og skrev følgende:

"Noe av avvisningen av The Marvels kan være ungdommelig fanboyhat. Du vet, "Æsj! JENTER!"

Hva mener du om The Marvels flop, og tror du at grinete fans nører opp under hatet unødvendig?

The Marvels

Relaterte tekster

0
The Marvels

The Marvels

FILM-ANMELDELSE. Skrevet av Magnus Groth-Andersen

Den siste kinofilmen fra Marvel Cinematic Universe i 2023 er her, men er den det vendepunktet som Marvel så desperat trenger?



Loading next content