De siste dagene har Nintendo hintet til hvem den fjerde nye fighteren i Super Smash Bros. Ultimate vil være, og med såpass klare indikasjoner var ikke kveldens annonsering spesielt overraskende. Det var det derimot andre ting som var.
La oss starte med den åpenbare annonseringen, nemlig at det er Terry fra Fatal Fury som vil komme til Super Smash Bros. Ultimate i november. Noe du må vente mye mindre på er Banjo-Kazooie, for den duoen vil bli tilgjengelig senere i dag. Dermed trodde mange at det bare gjensto én ekstra fighter, men gledelig nok kunne Nintendo avsløre at det vil komme enda flere enn de først annonserte. Nærmere informasjon om både disse og den femte karakteren vil komme senere.
Når den kommende 5.0-oppdateringen slippes får vi også kose oss med Homerun Contest igjen, så det er mye å glede seg til. Du kan se hvordan Banjo-Kazooie er å spille og Terry i aksjon i videoene under.
