Gamereactor Norge. Se de nyeste spilltrailerne, pluss ferske intervjuer fra de største spillmessene i verden. Gamereactor bruker cookies slik at du kan browse nettsiden vår best mulig. Hvis du fortsetter antar vi at du er fornøyd med vår cookies policy.

Norsk
Gamereactor
esports
League of Legends

Team Liquid rekrutterer Insanity

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt
HQ

I går fikk vi vite at Joshua 'Dardoch' Hartnett hadde returnert til Team Liquid etter en tid i CLG, og i dag kom beskjeden om at Team Liquid også har sikret seg spilleren David 'Insanity' Challe. I hvert fall hvis databasen med kontrakter er til å stole på.

Insanity har ikke spilt i LCS tidligere, men han har spilt for lag som Team Secret og har fått oppmerksomhet for sine ferdigheter. Det blir spennende å se om han kan levere for et Team Liquid som har slitt den siste tiden.

League of Legends
Photo: Riot Games

Relaterte tekster



Loading next content