Skip to main content
Gamereactor Nyheter The Division 2
Nyheter

The Division 2 bruker lyd fra Tsjernobyl

Den siste utviklerdagboken handler om lyddesignet til spillet, tatt fra ekte steder som inkluderer Washington DC selv.

The Division 2 lanserte forrige fredag for å reintrodusere fans til serien, bortsett fra at denne gangen er det Washington DC som må utforskes. I går publiserte vi anmeldelsen vår - siden det er et spill med mye innhold som holdt oss opptatt - og Ubisoft er fortsatt opptatt med å slippe ut videoer også.

Den nyeste videoen er en utvikler-dagbok dedikert til lyddesignet i spillet. Her ser vi hvordan Massive Entertainment besøkte ekte områder i byen for å gjøre lydopptak der. De besøkte til og med Tsjernobyl for å ta opp lyd som passer til den uhyggelige atmosfæren.

The Division 2 har også toppet salgslistene i Storbritannia, og med mer innhold som kommer, vil dette holde fansen opptatt en stund.

Har du lagt merke til noe spesielt ved lyddesignet til The Division 2?

Full profil 11 142 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.