Norsk
Gamereactor
nyheter
Good Omens

Good Omens avsluttes med én lang episode

Den planlagte sesong 3 blir egentlig ikke mye til sesong.

Abonner på vårt nyhetsbrev her!

* Påkrevd felt

På bakgrunn av anklagene mot Neil Gaiman, henholdsvis medforfatter og skaperen av boken og serien Good Omens, ser det ut til at Amazons strømmeplattform Prime Video ønsker å feie den siste sesongen av Good Omens under teppet.

HQ

Deadline har rapportert at etter planene om å produsere en hel sesong 3, vil Good Omens nå avsluttes med bare én lang episode. Det blir en spillefilmslengde på 90 minutter, og vi vil sannsynligvis ikke se den på en stund heller, til tross for tidligere planer om å filme i år, fikk beskyldningene produksjonen til å ta pause og bli forsinket til tidlig 2025.

Serien har riktignok eksistert på lånt tid, ettersom boken bare dekket hendelsene i den første sesongen, noe som betyr at den andre utflukten og denne planlagte siste episoden ikke er en del av den tidligere publiserte historien som ble skapt av Gaiman og Terry Pratchett.

Synes du dette er den riktige måten å avslutte Good Omens på?

Good Omens

Relaterte tekster



Loading next content