Gamereactor



  •   Norsk

Medlemsinnlogging
HQ
Gamereactor
Videos

Asus ROG NUC (Quick Look) - Spill omdefinert

Denne PC-enheten med liten formfaktor er utviklet for å tilby spilling av høy kvalitet i et kabinett som bare er en brøkdel av størrelsen til vanlige PC-tårn.

Audio transcriptions

"Hei alle sammen og velkommen til nok en rask titt på Gamereactor.
Jeg er alltid for å ta noe som er stort og prøve å gjøre det så kompakt som mulig.
mulig fordi det bare åpner markedet, åpner opp for bruksområder for mange forskjellige forbrukere der ute."

"Hvis de er i stand til å få ting inn i trangere rom, eller hvis de bare bor trangere trange boforhold, ja, da kan de kjøpe løsninger som denne, den splitter nye Asus ROG Nook og kunne spille på mindre plass.
Jeg synes det er veldig kult, og jeg synes vi bør applaudere det."

"Denne helt nye versjonen er også veldig enkel å elske.
Jada, jeg synes fortsatt at Asus ROGs veldig, veldig aggressive styling begynner å bli litt litt distraherende.
Jeg liker ikke denne hevede øyenbrynslogoen generelt, og jeg synes at noen av disse cyberpunk som detaljer kunne tones ned litt, mest fordi at det ellers bare er en matt svart liten boks, og den ser ganske stilig ut i sin form."

"Det er bare det at disse ROG-aksentene som er skrevet inn i ventilasjonsåpningene, er på grensen til prangende.
Når det er sagt, er den veldig kompakt.
Den veier ganske mye, for jeg antar at den er veldig solid innvendig.
De har virkelig pakket den til randen, men du får opp til en Intel Ultra 9 275 Hertz."

"Det er to dampkamre her inne for økt kjøling, som ikke er avhengig av konveksjon av luft, men det er også integrerte ventilasjonsåpninger inne i designet.
Den er enkel å oppgradere, og alt er helt uten verktøy, så det betyr at tommelskruer hele tiden rundt, slik at du faktisk kan bytte ut disse tingene hvis du vil."

"Det finnes ulike maskinvareversjoner, men det finnes en RTX 5070 Ti som koster €2,670, men du kommer opp i, og det er sprøtt, som å forestille seg å ha en Intel Ultra 9 ved siden av en RTX 5080, en RTX 5080-versjon.
Det er helt vanvittig."

"Den støtter opptil fem 4K-skjermer.
Det er en rekke porter her.
Så Thunderbolt-basert USB Type-C, selvsagt med tanke på Intel Ultra-porten, to skjermporter og to HDMI-porter sammen med en proprietær fatkontakt, Kensington-lås der."

"De har faktisk klart fire USB Type-A-porter, som er 10G USB med Ethernet 2,5G også.
En ting jeg gjerne skulle ha hatt, er litt mer USB Type-C.
Jeg føler at vi har kommet til et punkt der USB Type-C er så naturlig, og likevel har Asus funnet fire plasser her for USB Type-A og ytterligere to A-porter her på forsiden."

"Det er seks.
Vi trenger ikke seks, og det er bare to USB Type-C-porter.
Det virker som en veldig merkelig måte å avgjøre hvor fremtidssikker du vil at maskinen din skal være og du vil at den skal være fremtidssikker, tro meg."

"Fortsatt veldig kult.
Vi skal teste den grundig, blant annet med noen sårt tiltrengte varme- og ytelsestester, og vi vil rapportere tilbake når vi vet mer.
Vi ses på neste."

Hardware

Flere

Videoer

Flere

Filmtrailere

Stranger Things 5 - First Five Minutes

Stranger Things 5 - First Five Minutes

Prehistoric Planet - Ice Age Trailer

Prehistoric Planet - Ice Age Trailer

Michael - Official Teaser

Michael - Official Teaser

Five Nights at Freddy's 2 - Official Trailer 2

Five Nights at Freddy's 2 - Official Trailer 2

Godzilla Minus Zero - Reveal Teaser

Godzilla Minus Zero - Reveal Teaser

Predator Wastelands - Trailer

Predator Wastelands - Trailer

Scream 7 - Official Trailer

Scream 7 - Official Trailer

Flere

Trailers

Flere

Events

Flere