Skip to main content
Nyheter

Suicide Squad: Kill the Justice League går helt Borderlands live-service i gameplayvideo

Jeg håper du liker å besøke mange forskjellige DC-karakterer for å oppgradere og endre forskjellige ting... Og dårlige vitser.
Eirik Hyldbakk Furu Editor-in-Chief Norway 20 desember 2023

Undertegnede fikk faktisk litt håp om at spillet i det minste blir bra etter å ha sett Suicide Squad: Kill the Justice League sin første Suicide Squad Insider-episode forrige måned. Ikke spesielt overraskende, siden den fokuserte på historien og kampsystemet. To ting Rocksteady vet hvordan man lager. Det samme kan ikke sies om den andre episoden.

Denne nye 18 minutter lange spillpresentasjonen dykker dypere ned i live-service-aspektene av Suicide Squad: Kill the Justice League ved å vise hvordan ulike DC-figurer kan hjelpe oss med å tilpasse Harley Quinn, Deadshot, King Shark og Captain Boomerang med ulike våpen, evner, modifikasjoner og annet som passer til ulike spillestiler og scenarier. Det er ikke akkurat oppmuntrende å høre utviklerne snakke om ganske generiske, små endringer av utstyr og evner som vi vil kunne gjøre ved å besøke forskjellige DC-figurer, men det er bare meningen til en fyr som foretrekker enspillerspill der endringer utgjør en merkbar forskjell.

De av dere som har unngått de mange lekkasjene, bør nok slutte å se på videoen etter 7 minutter og 30 sekunder, for Rocksteady har bestemt seg for å avsløre at en annen karakter fra Batman: Arkham-spillene er tilbake for å hjelpe til med å tilføre elementær skade og slikt.

Den neste episoden vil fokusere på nye spillbare figurer, forskjellige moduser, skins og alt annet som vil bli lagt til spillet etter lanseringen.

Editor-in-Chief Norway Eirik Hyldbakk Furu wrote for Gamereactor from around 2015 to 2026, first as news editor and from 2022 as editor-in-chief of the Norwegian edition. He covered video games across news, previews and reviews for both the Norwegian and international sites.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2015 · 14 637 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.