Skip to main content
Gamereactor Lifestyle
Lifestyle

Ford viser frem Mustang og Bronco eBikes

For deg som vil sykle med stil, men likevel ta hensyn til miljøet.
Alex Hopley Editor UK 12 august 2024

Ford har gjenopplivet Mustang og Bronco. Vel, på en måte. De tar med seg navnene på disse klassiske bilene tilbake og setter dem på noen elsykler.

Syklene er laget i et samarbeid mellom Ford og selskapet n+, som står for alle de tekniske delene av sykkelen. Begge syklene er terrengsykler, har 750 watts elmotorer og kan komme opp i hastigheter på 45 km/t.

Som du kan se på nettsiden, er disse syklene sterkt inspirert av Bronco og Mustang, men de koster en brøkdel av dette, bare henholdsvis 4 500 og 4 000 dollar. Fortsatt dyrt for en sykkel, men ikke dårlig for en Bronco.

Editor UK Alex Hopley covered the video game industry for Gamereactor, from new announcements and launches to the business behind them. He also wrote on tech, film and entertainment, and his coverage wasn't tied to any one region.
Full profil Gamereactor-skribent siden 2023 · 8 908 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.