Skip to main content
Nyheter

Forvent å se mer 007 First Light i morgen

Den 3. desember arrangeres det en dev-stream som vil vise frem nytt gameplay.
Ben Lyons Senior Editor 2 desember 2025

IO Interactive har allerede vist frem en god del gameplay for det kommende 007 First Light. James Bond-actioneventyret, som vi fikk se på Gamescom, hadde en egen State of Play Direct i høst, før det også var et viktig prosjekt på de siste Xbox-utstillingene, der det blant annet bekreftet Gemma Chans rolle og avslørte 007s Aston Martin. Nå vet vi når vi får se spillet neste gang.

I forkant av lanseringen i mars har IOI bekreftet at en dev-stream vil finne sted i morgen, 3. desember, hvor et nytt blikk på spillet vil bli tilbudt. Dette vil være den første i en rekke lignende strømmer der viktige medlemmer av utviklingsteamet vil være til stede for å snakke gjennom deler av handlingen.

For dette formål, for den kommende første episoden, bør vi forvente å se: "Følg med når vi trekker forhenget for alt som har med gameplay å gjøre med Andreas Krogh, Gameplay Director, og Thomas Pulluelo, Senior Level Designer, under vår Beyond the Light dev stream!"

https://x.com/007gameioi/status/1995555353887674429

Nøyaktig tidspunkt for showet er satt til kl. 17 og du kan se det live på Twitch.

Senior Editor Ben was a Senior Editor at Gamereactor UK. When he wasn’t writing, editing or filming for Gamereactor, he could usually be found playing an FPS or getting lost in a sprawling RPG.
Full profil Gamereactor-skribent siden October 2020 · 14 277 publiserte artikler
Hvorfor stole på Gamereactor
23 Utgaver Hver med sin egen redaksjon og sine egne karakterer.
1998 Publiserer siden Uavhengig eid hele veien.
100% Hands-on Skrevet ut fra tid med spillet, aldri pressemateriell.
1–10 Nettverksscore Hver utgaves karakter, sammenlagt og vist.